Сместување

Rooms

Хотел Монтана Палас 4 ѕвезди

Хотел Монтана Палас ужива во тивка локација опркужен од борови дрвја, поставен на висина со поглед над Крушево. Во непосредна близина се стазите за планинарење и велосипедизам. Хотелот нуди и ресторан и паб. 

Сите соби имаат кабловска телевизија и приватно ВЦ и купатило. Апартманите имаат и просторна дневна просторија. Некои соби се опремени и со џакузи, додека повеќето имаат прекрасен поглед на градот.