Accommodation

Rooms

Хотел Монтана Палас 4 ѕвезди

Хотел Монтана Палас ужива во тивка локација опркужен од борови дрвја, поставен на висина со поглед над Крушево. Во непосредна близина се стазите за планинарење и велосипедизам. Хотелот нуди и ресторан и паб. 

Сите соби имаат кабловска телевизија и приватно ВЦ и купатило. Апартманите имаат и просторна дневна просторија. Некои соби се опремени и со џакузи, додека повеќето имаат прекрасен поглед на градот. 

VIla Fila

Вила Фила

Вила Фила се наоѓа на повисоките делови од Крушево, но е оддалечена само 10 минути од центарот на градот. Нуди топло и гостопримливо сместување заедно со ниски и пристапни цени.

Како посетите можете да одберете соба или апартмант опремени со интернет, парно загревање и одличен пејсаж кон градот.

Ако сте во Крушево ова лето тогаш вашата опција за сместува е Вила Фила.

Контактирајте не на следните броеви и уживајте во вашиот престој во Крушево:

++389 075 86 11 33

++389 048 477 471

 ++389 075 46 88 03

Вила Себастијан-Крушево

Вила Себастијан-Крушево

Со капацитет од 28 гости, во 7 луксузно опремени апартмани, со најубав поглед на градот, сопствен паркинг за повеќе автомобили и топол пречек. На само 8 минути оддалеченост од центарот на градот. Повелете, уверете се и уживајте во убавините на Крушево.
Сите информации и детали проследете ги на нашата фејзбук и веб страна:

https://www.facebook.com/vilasebastijan/?ref=bookmarks

Jane

Апартмани Јане

Апартмани Јане се наоѓа во центарот во Крушево и нуди нови и модерни сместувачки услуги за посетителите. Апартманите се на само стотина метри од ноќните клубови, рестораните, кафулињата, продавници, банки и друго. 

Згора на тоа, овие апартмани нудат ниска цена со високо квалитени услови. Секоја собра има свој тоалет и одговара за семејства со денца, но и за туристи кои аптуваат сами. 

Покрај апарманите туристите можат да користат и такси услуги со повластени цени за оние кои престојуваат тука. 

Контактирајте не на следниот телефонски број.