Хотел Монтана Палас 4 ѕвезди

Хотел Монтана Палас 4 ѕвезди

Rooms

Соби во Хотел Монтана Палас

Food in Hotel Montana Palace
Tradition

Хотел Монтана Палас ужива во тивка локација опркужен од борови дрвја, поставен на висина со поглед над Крушево. Во непосредна близина се стазите за планинарење и велосипедизам. Хотелот нуди и ресторан и паб. 

Сите соби имаат кабловска телевизија и приватно ВЦ и купатило. Апартманите имаат и просторна дневна просторија. Некои соби се опремени и со џакузи, додека повеќето имаат прекрасен поглед на градот. 

Ресторанот во Хотел Монтана Палас има интернационална кујна. Гостите исто може да се опуштат во пабот со добра селекција на топли и ладни пијалаци. Интернетот е бесплатен преку брза WiFi конекција. 

Монтана Палас се наоѓа 600 метри од ски центарот Станич и околу 500 м. од центарот на градот. За повеќе информации разгледајте ги нашите:

Веб Страна

Фејсбук Страна

Video URL

41.364653, 21.25377